NOVINKA!

Veselé tvorenie s rozprávkou


Milé MŠ,
Obraciame sa na Vás s ponukou tvorivých dielničiek z nášho nového jarného programu  ,,Tvoríme s rozprávkou" Krátke rozprávočky sú motivované vzdelávacou formou. Rozprávka Žabka mamička je zameraná na reprodukčný proces žaby a následne si deti sami vyrobia žabku a malé žabiatko. Všetky pomôcky a potrebný materiál je zahrnutý v cene. Program trvá od 45- 60 min. Tešíme sa na spoluprácu :)


V prípade záujmu nás kontaktujte emailom alebo telefonicky! :)

  • Like Hand A line styled icon from Orion Icon Library.

Kreatívne krúžky MAMINA teraz aj vo vašej škôlke!

Chcete podporiť kreativitu u vaších detí?

U nás v mamine sme odhodlaní predávať naše dlhoročné skúsenosti s prácou s deťmi a rozvíjaním kreativity a to aj vo vašej materskej škole! Naše kreatívne krúžky zaručujú individuálny prístup, zdokonalovanie grafomotiriky a poskytujú deťom miesto kde sa fantázii hranice nekladú. Deti si odnesú domov všetko čo vyrobia na krúžku, ukázať rodičom a následne vystaviť na čestné miesto :) . Momentálne dlhodobo spolupracujeme s MŠ Latorická, Podzáhradná, Estónska a s MŠ Rovinka. Pokrývame Bratislavu a užšie okolie.

V prípade záujmu dajte naše krúžky do pozornosti pani riaditeľke, alebo nás kontaktujte na email maminalife.sk@gmail.com

Tešíme sa na vás! :)